Zalecane warunki rezerwacji

Warunki Rezerwacji

WARUNKI REZERWACJI

Każde żądanie rezerwacji należy uznać przyjęte jedynie po otrzymaniu potwierdzenie e-mail wysłanej przez naszych pracowników. To potwierdzenie przyjdzie bezpośrednio do klienta po zapłaceniu pełnej kwoty ceny zakwaterowania, zamieszczonego na końcu procesu rezerwacji online. W przypadku rezerwacji w terminie 30 dni od daty przyjazdu, opłata musi zostać uiszczona w całości (przelewem lub kartą kredytową). W przypadku rezerwacji z dala od daty przyjazdu, kwota zostanie podjęta (lub płatne przelewem) na 30 dni przed przyjazdem.

ODWOŁANIE

W przypadku jakiejkolwiek anulacji wykonane z oficjalnego zawiadomienia w terminie 30 dni od daty przyjazdu, nie należy się spodziewać żadnych opłat. Po upływie tego terminu, cała kwota za pobyt zostanie zachowany i nie będzie zwracana.

JURYSDYKCJA

Niezależnie od kontrowersji, które mogą powstać w odniesieniu do interpretacji, wykonania i / lub rozwiązania umów o rezerwacji on­line, do których stosuje się te warunki, w których część Agriturismo Novelleto, będą właściwe sądy Siena .

Novelleto su Facebook

Novelleto na TripAdvisor