Apartamenty

Apartamenty

Apartamenty do wynajęcia znajdują się w pobliżu apartamentów właścicieli, zawsze gotowych do pomocy i rady. Apartament składa się z saloniku/jadalni i kątem z małą kuchenką; następnie jest sypialnia i łazienka (gdzie znajdziecie pościel i ręczniki). Okna wychodzą na winnice i na zamek-fortecę Monteriggioni. Umeblowanie jest funkcjonalne, jest również telewizja satelitarna (HotBird).


Suite Deluxe Il Capanno

Oddzielny dom z parteru i poddasza, 90 metry kwadratowe, dla dwóch osób. Z pokoju dziennego, kuchni, dwóch łazienek i jacuzzi.

Oddzielny dom (parter, poddasze), 90 metry kwadratowe, dla dwóch osób. Podłogi wyłożone kafelkami, namioty komarów, pokoj dzienny, tapczan, telewizor z płaskim ekranem, radio, odtwarzacz CD, odtwarzacz DVD, kominek, ogrzewanie, klimatyzacja, dwie łazienki (dwie toalety, dwa bidets, dwie umywalki), prysznic, jacuzzi, ręczniki i mydła, kuchnia, przybory kuchenne, kuchenka gazowa, piekarnik, mikrofalowy, lodówka, stół obiadowy, środki czyszczące, suszarka na pranie, żelazko i deska do prasowania, pralka, pokoj z podwójnego łóżka (180 cm), pościel, suszarka do włosów, szafa, weranda, balkon, wspólny grill.

Novelleto Appartamento Il Capanno1
Novelleto Appartamento Il Capanno2
Novelleto Appartamento Il Capanno4
Novelleto Appartamento Il Capanno3
Novelleto Appartamento Il Capano5
Ovelleto Appartamento Il Campo8
Novelleto Appartamento Il Capanno8.8
Novelleto Appartamento Il Capanno6
Novelleto Appartamento Il Capanno9.2
Novelleto Appartamento Il Capanno8.9
Novelleto Appartamento Il Capanno9.1
Novelleto Appartamento Il Capanno9.8
Novelleto Appartamento Il Capanno9.6
Novelleto Appartamento Il Capanno9.5
Novelleto Appartamento Il Capanno8.7


Mieszkanie Il Pozzo

Apartament na parterze, dla dwóch osób. Z oddzielnego wejścia, łazienki, pokoju dziennego, kuchni i kominka.

Apartament na parterze, 50 metry kwadratowe, dla dwóch osób. Oddzielne wejście, podłogi wyłożone kafelkami, namioty komarów, pokoj dzienny, tapczan, telewizor z płaskim ekranem, ogrzewanie, łazienka (toaleta/bidet, umywalka), wanna, suszarka do włosów, ręczniki i mydła, kuchnia, przybory kuchenne, kuchenka gazowa, piekarnik, mikrofalowy, lodówka, stół obiadowy, środki czyszczące, suszarka na pranie, pokoj z podwójnego łóżka (180 cm), pojedyncze łóżko, pościel, szafa, weranda, wspólny grill.

Novelleto Appartamento Il Pozzo4
Novelleto Appartamento Il Pozzo1
Novelleto Appartamento Il Pozzo2
Novelleto Appartamento Il Pozzo6
Novelleto Appartamento Il Pozzo5
Novelleto Appartamento Il Pozzo3
Novelleto Appartamento Il Pozzo7
Novelleto Appartamento Il Pozzo8
Novelleto Appartamento Il Pozzo9


Mieszkanie Il Bosco

Apartament na parterze, 50 metry kwadratowe, dla dwóch osób. Z oddzielnego wejścia, łazienki, pokoju dziennego i kuchni.

Apartament na parterze, 50 metry kwadratowe, dla dwóch osób. Oddzielne wejście, podłogi wyłożone kafelkami, namioty komarów, pokoj dzienny, telewizor z płaskim ekranem, ogrzewanie, łazienka (toaleta, bidet, umywalka), prysznic, suszarka do włosów, ręczniki i mydła, kuchnia, przybory kuchenne, kuchenka gazowa, piekarnik, mikrofalowy, lodówka, stół obiadowy, środki czyszczące, suszarka na pranie, pokoj z podwójnego łóżka (180 cm), pościel, szafa, weranda, wspólny grill.

Novelleto Appartamento Il Bosco1
Novelleto Appartamento Il Bosco2
Novelleto Appartamento Il Bosco3
Novelleto Appartamento Il Bosco4
Novelleto Appartamento Il Bosco5
Novelleto Appartamento Il Bosco6
Novelleto Appartamento Il Bosco8
Novelleto Appartamento Il Bosco7
Novelleto Appartamento Il Bosco9


Pokój  Edera

Pokój na parterze, dla dwóch osób. Z oddzielnego wejścia, łazienki i werandy.

Pokój na parterze, 20 metry kwadratowe, dla dwóch osób. Oddzielne wejście, podłogi wyłożone kafelkami, namioty komarów, telewizor z płaskim ekranem, ogrzewanie, łazienka (toaleta, umywalka), prysznic, suszarka do włosów, ręczniki i mydła, lodówka, suszarka na pranie, podwójne łóżko (180 cm), pojedyncze łóżko, pościel, szafa, weranda, wspólny grill.

Novelleto camera Edera
Camera Edera agriturismo biologico Novelleto
Novelleto Monteriggioni Appartamento Edera
Camera agriturismo Monteriggioni
Camera agriturismo biologico Monteriggioni
Agriturismo con piscina Monteriggioni